مرجعیت شیعه : هنوز جایگاه امیرمؤمنان علیه السلام برای همگان ناشناخته است

مرجعیت شیعه «آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی»مدظله، طی سخنانی فرمودند: جهان و حتی شیعیان هنوز جایگاه و قدر و منزلت امیرمؤمنان علیه السلام را نشناخته اند.

به گزارش شیعه ویوز، «آیت الله شیخ محمد حسین اکبر» از علمای پاکستان و مسئول مؤسسه منهاج الحسین علیه السلام به همراه هیئتی از روحانیون این کشور با حضور در بیت مرجعیت شیعه در شهر مقدس قم، با ایشان دیدار کرد.

در این دیدار «آیت الله شیخ محمد حسین اکبر» گزارشی از فعالیت ها و برنامه های دینی، فرهنگی و تبلیغی خود در پاکستان، از جمله نشر کتاب و نشریه ارائه کرد. 

سپس مرجع عالیقدر «آیت الله العظمی شیرازی»دام ظله پس از خوشامدگویی به مهمان خود، فرمودند: جهانیان و حتی شیعیان و جوانان شیعه مذهب هنوز جایگاه و قدر و منزلت و بزرگی آن حضرت را نشناخته اند. بسیاری از آنها نمی دانند در دوران حکومت امیرمؤمنان علیه السلام حتی یک مورد اعدام سیاسی، زندانی سیاسی، انسانی فقیر که همه عمر خود را با فقر و بی نوایی سپری کرده باشد یا فردی به علت مسأله سیاسی ترسیده باشد وجود نداشته است. 

معظم له در پایان خطاب به آیت الله شیخ محمد حسین اکبر فرمودند: شما در پاکستان زندگی می کنید، ولی همه جهان و جهانیان باید مخاطبان شما باشند و مطلع شوند که امیرمؤمنان علی بن ابی طالب علیهم السلام از مرکز حکومت خود در عراق با چه روشی بر بخش اعظم جهان حکومت می کردند.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input