قدردانی بنیاد جهانی آیت الله العظمی شیرازی از خدمات ارائه شده در زیارت میلیونی اربعین حسینی

به مناسبت زیارت میلیونی اربعین حسینی بنیاد جهانی آیت الله العظمی شیرازی با صدور بیانیه ای از تلاش ها، فعالیت ها و حضور مخلصانه میلیونی زائران حضرت سیدالشهدا علیه السلام در این مراسم تشکر و قدردانی کرد. 

در این بیانیه که نسخه ای از آن برای شیعه ویوز ارسال شده، آمده است: پیش از همه از میلیون ها تن از شیعیانی که سختی های این راه را به جان خریدند و مسافت های طولانی را از خارج و یا داخل عراق با پای پیاده طی کردند تا در زیارت اربعین حسینی حضور یافته و همدردی خود را با حضرت سیدالشهدا علیه السلام و خاندان پاک ایشان اعلام و ابراز کنند، تشکر و قدردانی می نماییم.

این بیانیه در ادامه با اشاره به تلاش خستگی ناپذیر موکب داران و عاشقان حسینی افزود: از موکب دارانِ خدمت رسان به زائران و هیئت های معزز حسینی که خانه های خود را رها ساخته و بی اعتنا به خواب و استراحت مشغول خدمت رسانی بودند، کمال تشکر را داریم.

بنیاد جهانی آیت الله العظمی شیرازی همچنین در بیانیه خود از دولت عراق و نهادهای عراقی، متولیان عتبات مقدس و نیروها و دستگاه های امنیتی عراق تشکر کرده و خدمات آن ها را شایسته تقدیر دانسته است.

این سازمان در پایان بیانیه خود با تاکید بر اینکه این گردهمایی به نوبه خود در جهان بی نظیر است آن را نمونه ای از آموزه های سیره اهل بیت علیهم السلام معرفی کرد و جایی برای آشنایی  با مبادی اسلام دانست.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input