مرجعیت شیعه در دیدار با نویسنده و پژوهشگر هلندی: سعادت انسان ها در گرو عمل به سیره ناب پیامبر اسلام است

 

«روبرت فن لانشت» روزنامه نگار، پژوهشگر و نویسنده و سفیر سابق هلند در آفریقای جنوبی با مرجعیت شیعه آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی مدظله در شهر مقدس قم دیدار کرد.

به گزارش شیعه ویوز، مرجعیت شیعه در این دیدار فرمودند: اگر جامعه بشری سیره پیامبر خدا را بشناسد و به آن ایمان آورده و عمل کند، خواهید دید در کره زمین دیگر کسی اعدام و یا زندانی نمی شود.

معظم له افزودند: 1400 سال پیش که دنیا در ظلمت محض قرار داشت، پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله حکومت خود را تأسیس کردند و در حکومت ایشان حتی یک نفر به علت گرسنگی از دنیا نرفت. ایشان رئیس حکومت بودند، ولی حتی یک وجب زمین را در قبال دریافت پول یا خدمت به مردم واگذار نکردند و همیشه می فرمودند: «زمین از آن خداست و کسی که آن را آباد کند.»

آیت الله العظمی شیرازی در ادامه افزودند: به این مفاهیم و قوانین، تنها پیامبر و امیرالمومنین علی علیه السلام عمل نموده و آنها را اجرایی کردند.

شما به عنوان یک فرد با انتشار چنین اموری از آن حضرت می توانید به جامعه بشری خدمت کنید. و بدانید که این مطالب ادعای ما نیست، بلکه بخشی از تاریخ است که در منابع تاریخی ثبت و ضبط شده است.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input