مرجعیت شیعه خطاب به طلاب و فضلا : در راه هدایت جوانان به تهمت ها بی اعتنا باشید

  

مرجعیت شیعه آیت الله العظمی شیرازی مدظله، طی سخنانی فرمودند: در میان مردم و جوانان حضور یافته و با بی اعتنایی به مشکلات و تهمت ها، راه پیامبران را ادامه دهید. 

به گزارش شیعه ویوز، معظم له که در دیدار با جمعی از فضلا و طلاب علوم دینی حوزه علمیه شهر مقدس نجف سخن می گفتند، افزودند: پیامبران الهی اینگونه رفتار می کردند، شما نیز باید در راه ارشاد جوانان در تمامی عرصه ها بکوشید و اگر چنین بودید، جانشینان پیامبران خواهید بود. 

آیت الله العظمی شیرازی با اشاره به سیره رسول خدا صلی الله علیه و آله از زبان امیرالمومنین علیه السلام، تاکید فرمودند: رسول خدا صلی الله علیه وآله برای هدایت و ارشاد مردم نزد آنان میرفتند و با آنها سخن می گفتند. 

معظم له افزودند: توجه داشته باشید که رسانه های غربی، وهابی، الحادی، کمونیستی و بعثی جوانان را به شدت هدف تبلیغات منحرف کننده خود قرار داده اند؛ لذا باید با تمام توان در راه هدایت و ارشاد جوانان کوشید.

مرجعیت شیعه در پایان سخنان خود با اشاره به تهمت های ناروا به پیامبر و اهل بیت علیهم السلام از سوی کفار و منافقین تاکید کردند: فعالیت در راه اهل بیت علیهم السلام و نشر آموزه ها و فرهنگ آنان و نیز ارشاد جوانان به همت و تلاش همگان نیاز دارد و بدون شک با مشکلاتی همراه است، ولی باید کوشید و فعالیت نمود. 

امور منفی از دیرباز بوده، هست و خواهد بود، و علی رغم وجود تمام این امورِ منفی انسان باید راه پیامبران را بپیماید.

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input