توصیه مرجعیت شیعه آیت الله العظمی شیرازی مدظله به اصحاب رسانه

  

 

جمعی از دست اندرکاران شبکه ماهواره ای الأنوار از کشور کویت با مرجعیت شیعه حضرت آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی مدظله العالی در شهر مقدس قم دیدار کردند و مورد استقبال معظم له قرار گرفتند.

 

حضرت آیت الله العظمی شیرازی مدظله العالی فرمودند: مهم ترین موضوع امروزه برای همگان، به ویژه برادران فعال در کویت موضوع جوانان و تربیت آنان است. تهاجم فرهنگیِ وحشیانه و گسترده دامن که از میلیاردها پشتوانه مالی برخوردار است، جوانان شیعه جهان را هدف قرار داده است. لذا با دو ابزار و راهکار باید به این موضوع پرداخت:

 

اول: عقاید اهل بیت علیهم السلام؛

 

دوم: اخلاق اهل بیت علیهم السلام.

 

آیت الله العظمی شیرازی ادامه دادند: فعالیت در این زمینه باید از افراط و تفریط یا کم و زیاد دور باشد و فعالیت و کوشش ها باید در چارچوب آموزه های اهل بیت علیهم السلام باشد.

 

باید توجه داشت که هرکس از آنان پیشی بگیرد منحرف است و کسی که از آنان بازماند تباه شده و آن که همراه آنان باشد به مقصد می رسد. البته این قضیه مهم بوده و در عین حال سخت و طاقت فرساست.

 

مرجعیت شیعه افزودند: تحقق این امر به تلاش همه جانبه و فراوان، جدیت، سختکوشی، خستگی ناپذیری و به روز کردن برنامه ها در چارچوب اهداف و آموزه های والا و بالای اهل بیت علیهم السلام بستگی دارد.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input