تاکید مرجعیت شیعه در ضروری بودن پیروی از رویکرد قرآنی در برخورد با افکار منحرف و مروجین آن

 

مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق شیرازی مدظله، طی سخنانی بر ضرورت کار مستمر و مضاعف در تحکیم ارزش ها و اصول ثقلین یعنی قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام در جامعه امروزی تاکید کردند. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله العظمی شیرازی، مرجعیت شیعه در دیدار با سید عارف نصر الله، مدیر روابط عمومی دفتر معظم له در شهر مقدس کربلا، فرمودند: باید با نگرش و تفکر ملحدین و مدعیان مهدویت که قصد فریب، گمراهی و شستشوی مغزی جوانان جامعه در دوری جستن از مرجعیت را دارند، برخورد و مقابله شود.

ایشان افزودند: باید با تمسک به شریعت مقدس اسلام و هوشیاری، از خطرات جریا‌ن‌های فکری منحرف با ظاهری فرهنگ مدار و علمی و مدعیان الحاد با عناوین گوناگون که مخالف اسلام ناب محمدی و تعالیم اهل بیت علیه السلام هستند، دوری جست.

بر اساس این گزارش، مرجع عالیقدر با اشاره به ضروری بودن پیروی از رویکرد قرآنی در برخورد با افکار منحرف، ناپاک و مروجین آن تصریح کردند: باید با استفاده از روش های صلح مدار و شرعی در گفتگو و قانع کردن دیگران با دلیل محکم و تعامل صحیح در رسیدن به هدف مورد نظر که هدایت و ارشاد به نور اهل بیت علیهم السلام هست کوشا بود.

شایان ذکر است در پایان این دیدار، سید عارف نصر الله که در بیت مرجعیت شیعه در شهر مقدس قم حاضر شده بود، گزارش مختصری در رابطه با خطراتی که جوانان عراقی در جامعه امروزه این کشور با آن مواجه هستند، ارائه کرد.

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input