آغاز جلسات علمي حضرت آيت الله العظمي شيرازي در شبهاي ماه مبارک رمضان

 

شب هاي ماه مبارک رمضان ـ ماه رحمت و مغفرت و ماه نزول قرآن ـ فرصتي مناسب براي مذاکرات علمي و خوشه چيني از محضر عالمان رباني است. 

از اين رو، بيت مرجعيت شيعه آيت الله العظمي شيرازي (دام ظله) طبق سنت ديرينه هر سال، ميزبان مراجع عظام شيعه، علماي اعلام، مدرسين حوزه علميه، فضلا و طلاب علوم ديني است که ضمن ديدار با معظم له، در جلسات علمي شركت مي کنند. 

در اين جلسات، مباحث علمي و مسائل فقهي، اعتقادي، تاريخي و تفسيري مطرح مي شود و مرجع عالي قدر با ظرافت و تسلط و تبحر خاص، موشکافانه به بررسي و تشريح موضوعات مطرح شده و پاسخ به سؤالات حاضرين مي پردازند،  و مباحث سنگين علمي را به صورت روان و آسان بيان مي فرمايند. 

شايان ذکر است اين جلسات از شامگاه شنبه ٦  خرداد١٣٩٦ ساعت ١٢ شب در بيت معظم له در شهر مقدس قم آغاز مي شود و علاقه مندان به علم و فقاهت مي توانند تقريرات جلسات و محافل فقهي حضرت آيت الله العظمي سيد صادق شيرازي در شبهاي ماه مبارک  رمضان را،  در وب سايت و صفحات اجتماعي دفتر معظم له رؤيت کنند. علاقه مندان همچنين مي توانند از طريق مجموعه رسانه اي مرجعيت و مجموعه رسانه اى امام حسين عليه السلام، اين مباحث را دنبال کنند.

 

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input