نام‌نویسی از موکب‌ها برای خدمت‌ به زائران عزادار جوادالائمه علیه السلام

 

اداره احیای شعائر حسینی وابسته به اداره اوقاف شیعیان عراق از آغاز نام‌ نویسی از موکب‌ها، برای خدمت‌رسانی به زائران در ایام شهادت حضرت «جواد الائمه علیه السلام» در شهر مقدس کاظمین خبر داد.

«رائد داود» مدیر اداره احیای شعائر حسینی، در این باره گفت: نام‌ نویسی از موکب‌ها و هیئت‌هایی که تمایل به مشارکت در خدمت‌رسانی به زائران در ایام شهادت «امام جواد الائمه علیه السلام» دارند، آغاز شده است. 

وی در ادامه از صاحبان موکب‌ها و هیئت‌های حسینی خواست هرچه سریع‌تر برای ثبت نام موکب‌های خود به اداره شعائر وابسته اداره اوقاف شیعیان در کاظمین مراجعه و با هماهنگی وزارت‌خانه‌های بهداشت و اطلاعات، مجوزهای لازم را دریافت کنند.

لازم به ذکر است، علاوه بر این مواکب و هیئت ها، صدها موکب مردمی دیگر نیز در از زائران میلیونی در این ایام پذیرایی خواهند نمود.

مهمانسرای جدید آستان مقدس کاظمین نیز که در ایام میلاد امام هشتم افتتاح شد، آمادگی خود را برای پذیرایی روزانه از زوار اعلام نموده است.

ده روز پایانی ماه ذی القعده به عنوان «دهه گرامیداشت حضرت جواد الائمه علیه السلام» نام گذاری شده و روز شهادت ایشان نیز، آخرین روز ماه ذی القعده است.

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input