گردهمایی بانوان مبلغ و حافظ قرآن کربلا

 

گردهمایی بانوان مبلغ و حافظ قرآن شهر مقدس کربلا با موضوع «مفاهیم قرآن و امام حسین علیه السلام» به همت شعبه تبلیغات دینی بانوان وابسته به آستان مقدس حسینی برگزار شد.

در این گردهمایی که ویژه بانوان مبلغ و حافظ قرآن برگزار شد، مفاهیم قرآنی و ارتباط آن با نهضت حسینی مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حسینی، «شیخ علی مطیری» مسئول شعبه تبلیغات دینی بانوان وابسته به آستان مقدس حسینی در این باره گفت: بیش از ۲۵۰ تن از بانوان حافظ قرآن و مبلغ در این گردهمایی حضور داشتند.

وی افزود: در این نشست علمی، اقدام قرآنی «امام حسین علیه السلام» در شب عاشورا و احیای آن شب با قرائت قرآن و همچنین، چگونگی استفاده از این الگوی ارزشمند در عملیات تبلیغ دینی تبیین شد.

شیخ مطیری ادامه داد: در این گردهمایی همچنین، «سالم جاری» از اساتید متخصص در حوزه علوم قرآنی درباره «رویکرد قرآن و شیوه‌های تبلیغ دینی و ارتباط آن با نهضت مبارک امام حسین علیه السلام» سخنرانی کرد.

یادآور می‌شود، فعالیت‌های شعبه تبلیغات دینی بانوان وابسته به آستان مقدس حسینی در استان‌های مختلف عراق بر نشر تعالیم و مفاهیم قرآن کریم و علوم «اهل بیت علیهم اسلام» تمرکز دارد.

 

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input